Holowanie na lawecie

Przewóz aut na lawecie Szczecin - sprowadzanie samochodów z zagranicy oraz dowóz do warsztatów

Laweta w Szczecinie

Transport samochodów na lawecie z kraju i zza granicy

PW Trans z siedzibą w Szczecinie świadczy kompleksowe usług transportu samochodów i różnego rodzaju pojazdów na lawecie na obszarze całego kraju i Europy. Niezależnie od tego jaka jest potrzeba przewiezienia danego pojazdu służymy fachową pomocą oferując usługi na wysokim poziomie. Zatrudniamy prawdziwych profesjonalistów, którzy do swojej pracy podchodzą z zaangażowaniem. Działamy przez siedem dni w tygodniu 24 godziny na dobę pokonując uważnie i bezpiecznie różne odcinki dróg i tras. Staramy się zawsze dotrzeć terminowo w wyznaczone przez naszych Klientów miejsce. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie dbając o bezpieczeństwo przewożonego samochodu. W zależności od pokonanej odległości i ilości przebytych kilometrów ustalamy z naszymi Zleceniodawcami odpowiednie ceny oraz warunki umowy.

Transport samochodowy potrzebny jest wówczas, gdy pojazd na drodze ulega awarii i dalsza jego jazda jest niemożliwa, podczas stłuczki lub wypadku, a także w przypadku chęci sprowadzenia zakupionego samochodu z innej miejscowości lub zza granicy. W takich sytuacjach autolaweta jest konieczna i pomocna w osiągnięciu celu. PW Trans oferuje lawetę, której przyczepa posiada dopuszczalną masę całkowitą do 3,5 tony, samochody mocujemy w odpowiedni sposób, aby podczas transportu były całkowicie bezpieczne - bierzemy całkowitą odpowiedzialność za przewożone pojazdy. 

Holowanie samochodu na lawecie do warsztatu

Dokładamy starań, aby nasze usługi odpowiadały na potrzeby potencjalnych Klientów, w związku  z tym podjęliśmy współpracę z kilkoma warsztatami blacharsko-lakierniczymi, mechanicznymi i elektromechanicznymi, które zajmują się kompleksową naprawą samochodów. Awaria samochodu w trakcie jazdy, przysparza wiele stresu, ale na wszystko jest rada. Jeżeli samochód jest unieruchomiony w wyniku wypadku lub kolizji i potrzebna jest interwencja mechanika z dobrze wyposażonym warsztatem, zawieziemy uszkodzony samochód na lawecie do sprawdzone zakładu, gdzie zostanie poddany diagnostyce i naprawie.

PW Trans dąży do tego, aby jakość usług była na najwyższym poziomie, w związku z czym zatrudnia osoby kompetentne i rzetelne, które z zaangażowaniem i uwagą wykonują przydzielone im zadania. Postaraliśmy się także o optymalne wyposażenie firmy, jednym  z elementów jest laweta, która umożliwia przewiezienie pojazdu o wadze do 3,5 tony. Jeśli masz potrzebę skorzystania z lawety w Szczecinie, skontaktuj się z nami. Nie ograniczamy obszaru działania – pracujemy na terenie całego kraju, a nawet Europy. Szczegółowych informacji zasięgniesz dzwoniąc do nas lub przychodząc do siedziby firmy. Zapraszamy!

Pomoc drogowa
w dni powszednie i święta - 24h!
510-432-618

Pomoc drogowa w Szczecinie

Skuteczna i fachowa pomoc
w trudnych sytuacjach na drodze!
W przypadku awarii w trasie po prostu zadzwoń!

Transport ładunków

Oferujemy przewóz pojazdów i maszyn
- maksymalny ciężar ładunku to 3,5 tony
Zapewniamy terminowość i bezpieczeństwo.

Laweta Szczecin

Holowanie pojazdów do warsztatów
oraz przywóz samochodów z zagranicy.
Wszystko fachowo i w dobrej cenie!

Copyright © 2018   www.pwtrans.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.