Holowanie jednośladów

Bezpieczne holowanie motocykli, motorowerów i rowerów

Autoholowanie jednośladów

Autoholowanie jednośladów Szczecin - z zachowaniem środków ostrożności

Motocykle, skutery i inne jednoślady, podobne jak każdy pojazd drogowy, mogą ulec awarii lub wziąć udział w stłuczce czy wypadku. Konsekwencją tych zdarzeń jest unieruchomienie pojazdu i niezbędna staje się pomoc osób trzecich, które dodatkowo znają się na rzeczy. Jeśli taka sytuacja ma miejsce gdzieś na drodze, konieczne może okazać się holowanie. Trzeba jednak mieć na uwadze fakt, że motocykle ze względu na swoją budowę są wywrotne, więc przy próbie holowania można stracić równowagę. W związku z tym należy zachować szczególną ostrożność i zdać się na pomoc profesjonalistów, którzy posiadają doświadczenie w działaniach tego typu. Zachęcamy do skorzystania z oferty usług PW Trans z siedzibą w Szczecinie, pragniemy jednak zaznaczyć, że obszar naszych działań obejmuje cały kraj.

Naszym celem jest świadczenie usług na wysokim poziomie, dlatego główną zasadą jaką się kierujemy to zachowanie wszelkich środków bezpieczeństwa. Holowany motocykl jest odpowiednio oznakowany, aby inni uczestnicy drogi mieli świadomość sytuacji, zapewni to bezpieczny transport do celu. Ponadto przewóz pojazdu odbywa się bardzo ostrożnie i powoli. Zważywszy na wszystkie trudności przy holowanie jednośladu, nie warto ryzykować i powierzyć to zadanie zawodowcom, którzy mają wymaganą wprawę i umiejętności.  

PW Trans z siedzibą w Szczecinie – holowanie i inne usługi 24 godziny na dobę!

PW Trans od początku działalności  pracuje nad rozwojem firmy, wyposażając ją w niezbędne pojazdy, maszyny i akcesorium. Dzięki temu bez problemu możemy służyć Państwu pomocą w trudnych sytuacjach. Co więcej jesteśmy do dyspozycji o każdej porze dnia i nocy, w przysłowiowy „świątek, piątek i niedziele”, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że awarie przydarzają się zawsze w najmniej oczekiwanym momencie.

Współpracujemy z zaufanymi warsztatami, możemy więc pojazd odholować do punktu, gdzie zostanie poddany naprawie. Dotychczasowi Klienci są zadowoleni z naszych usług, bez obaw można nam zaufać i powierzyć zadanie odholowania pojazdu. Na czas niedostępności jednośladu, zaoferujemy samochód zastępczy. Tym sposobem Klient może kontynuować załatwianie swoich spraw. Na miejsce zdarzenia docieramy w możliwie najkrótszym czasie, gdyż wiem iż taka sytuacja wymaga szybkiego działania. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty usług!

Pomoc drogowa
w dni powszednie i święta - 24h!
510-432-618

Pomoc drogowa w Szczecinie

Skuteczna i fachowa pomoc
w trudnych sytuacjach na drodze!
W przypadku awarii w trasie po prostu zadzwoń!

Transport ładunków

Oferujemy przewóz pojazdów i maszyn
- maksymalny ciężar ładunku to 3,5 tony
Zapewniamy terminowość i bezpieczeństwo.

Laweta Szczecin

Holowanie pojazdów do warsztatów
oraz przywóz samochodów z zagranicy.
Wszystko fachowo i w dobrej cenie!

Copyright © 2018   www.pwtrans.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.