Autoholowanie osobowe

Holowanie samochodów osobowych po awariach i wypadkach - autolaweta Szczecin od PW Trans

Autoholowanie osobowe

Autoholowanie samochodów osobowych w Szczecinie - zadzwoń o dowolnej porze

Sytuacje na drodze bywają różne, nieoczekiwana awaria samochodu uniemożliwiająca dalszą drogę potrafi skomplikować plany. Jeżeli uszkodzenie jest poważne lub trudne do wykrycia na miejscu zdarzenia, jedynym rozwiązaniem jest autoholowanie, dzięki któremu pojazd trafi do warsztatu. Dopiero w zakładzie będzie można przeprowadzić dokładną diagnostykę i poddać auto naprawie. Firma PW Trans posiada w swojej ofercie usługę autoholowania samochodów osobowych w Szczecinie. Atutem naszej firmy jest doświadczenie oraz dostępność 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Jeżeli więc, miałeś wypadek lub z nieznanej przyczyny samochód odmówił posłuszeństwa - bez względu na to czy sytuacja ma miejsce w ciągu dnia czy w środku nocy, w dzień powszedni czy święto - zadzwoń do nas! Posiadamy profesjonalnie wyposażone zaplecze techniczne, dzięki czemu znajdziemy rozwiązanie w każdej sytuacji.

Zapewniamy Państwa, że autoholowanie osobowe, przeprowadzanie jest z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Pojazd zostaje zabezpieczony, aby nie uległ dalszym uszkodzeniom i odwieziony do wskazanego punktu. Współpracujemy z godnymi zaufania warsztatami, więc w razie potrzeby możemy odholować pojazd do miejsca, gdzie zostanie skutecznie i szybko naprawiony. W zakładzie zostanie zapewniona natychmiastowa reperacja usterki przez wykwalifikowanych pracowników. 

Trudne sytuacje na drodze - autoholowanie w Szczecinie poleca się do usług!

Jeżeli wypadek zakończył się wjechaniem do rowu lub ugrzęźnięciem w jakimś trudno dostępnym miejscu w taki sposób, że wydobycie auta jest problemowe i wymaga pomocy,  skontaktuj się z PW Trans. Nasi wykwalifikowanie pracownicy z doświadczeniem praktycznym, z ostrożnością wyciągną samochód. Takie sytuacje często wymagają przemyślanego planu działania, a lata doświadczenia branżowego są w takich sytuacjach nieocenione.

To na co warto zwrócić uwagę to fakt, że Klienci korzystający z naszych usług mogą liczyć na auto zastępcze. Takie rozwiązanie daje możliwość zachowania ciągłości użytkowania środka transportu, osoby mogą więc kontynuować rozpoczęte wcześniej przedsięwzięcia. Dzięki temu z całą pewnością mogą cieszyć się dużą oszczędnością czasu, pieniędzy i nerwów. Kolejnym argumentem przemawiającym za wyborem naszej firmy jest to, że przybywamy na miejsce zdarzenia najszybciej jak to możliwe, ponieważ zdajemy sobie sprawę jak cenny dla naszych Klientów jest czas. Autoholowaniem samochodów osobowych zajmujemy się nie tylko w Szczecinie, ale na terenie całego kraju. Zapraszamy!

Pomoc drogowa
w dni powszednie i święta - 24h!
510-432-618

Pomoc drogowa w Szczecinie

Skuteczna i fachowa pomoc
w trudnych sytuacjach na drodze!
W przypadku awarii w trasie po prostu zadzwoń!

Transport ładunków

Oferujemy przewóz pojazdów i maszyn
- maksymalny ciężar ładunku to 3,5 tony
Zapewniamy terminowość i bezpieczeństwo.

Laweta Szczecin

Holowanie pojazdów do warsztatów
oraz przywóz samochodów z zagranicy.
Wszystko fachowo i w dobrej cenie!

Copyright © 2018   www.pwtrans.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.