Pomoc powypadkowa

Naszym Klientom zapewniamy auto zastępcze oraz dzięki lawecie w Szczecinie pomoc w dotarciu do warsztatu

Pomoc powypadkowa

Szybka i skuteczna pomoc powypadkowa w Szczecinie i na terenie całego kraju

PW Trans oferuje kompleksową i profesjonalną pomoc powypadkową w woj. zachodniopomorskim. Od wielu lat pomagamy w różnego rodzaju nagłych oraz nieoczekiwanych sytuacjach i wypadkach na drodze. Działamy nieustannie przez 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. W razie potrzeby pomagamy w doborze odpowiedniego zakładu mechaniki samochodowej, w którym będą Państwo mogli zlecić profesjonalną naprawę swojego pojazdu. Warto wspomnieć o tym, że nasza firma od wielu lat nawiązuje współpracę z różnymi warsztatami blacharsko-lakierniczymi, mechanicznymi i elektromechanicznymi, co jest dużym atutem, a także ułatwieniem w przypadku szybkich i solidnych napraw poważnych uszkodzeń oraz awarii samochodowych.

W razie niemiłej sytuacji na drodze, zdarzenia lub wypadku drogowego zapewniamy autoholowanie samochodu, roweru, czy też motoroweru. Samochody transportujemy za pomocą holownika, pomagamy także wyciągnąć auta z rowów i błota. Jak najdokładniej staramy się zabezpieczyć auto po wypadku, tak aby nie powstały dodatkowe szkody, a Klient nie poniósł dodatkowych strat.

PW Trans dysponuje pojazdem zastępczym w nagłych wypadkach

Na miejscu awarii czy wypadku podstawiamy auto zastępcze, dzięki któremu nasi Klienci mają możliwość zachowania ciągłości korzystania ze środka transportu. Działamy profesjonalnie i kompleksowo. W dużej mierze oszczędzając cenny czas i finanse naszych Klientów. W przypadku kolizji służymy pomocą w doradztwie. Posiadamy wszelkie istotne dokumenty do świadczenia usług pomocy drogowej i pomocy powypadkowej. Zapewniamy fachową obsługę i wykwalifikowaną kadrę pracowników. Gwarantujemy poczucie bezpieczeństwa i szybkiego wsparcia w sytuacjach kryzysowych na drodze.

Dysponujemy nowoczesnymi holownikami, a także lawetą i pojazdami, które są ubezpieczone. Zapewniamy skuteczną pomoc powypadkową i wsparcie przy wszelkiego rodzaju problemach z samochodem. Nasi pracownicy są idealnie przeszkoleni w zakresie fachowego i prawidłowego zabezpieczenia miejsca zdarzenia bądź wypadku drogowego. Jesteśmy dyspozycyjni każdego dnia i gotowi do działania przez całą dobę. Świadczymy nasze usługi na terenie Szczecina, a także transportujemy i holujemy auta na terenie całej Polski i Europy. Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego też wszystkie sprawy przejmujemy we własne ręce! Zaufaj nam!

Pomoc drogowa
w dni powszednie i święta - 24h!
510-432-618

Pomoc drogowa w Szczecinie

Skuteczna i fachowa pomoc
w trudnych sytuacjach na drodze!
W przypadku awarii w trasie po prostu zadzwoń!

Transport ładunków

Oferujemy przewóz pojazdów i maszyn
- maksymalny ciężar ładunku to 3,5 tony
Zapewniamy terminowość i bezpieczeństwo.

Laweta Szczecin

Holowanie pojazdów do warsztatów
oraz przywóz samochodów z zagranicy.
Wszystko fachowo i w dobrej cenie!

Copyright © 2018   www.pwtrans.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.