Transport krajowy

W ofercie usług transport krajowy maszyn i innych nietypowych ładunków

Transport krajowy

PW Trans – bezpieczny transport krajowy maszyn, przyczep i innych ładunków

PW Trans to firma świadcząca kompleksowe usługi w transporcie krajowym i międzynarodowym. Ofertę kierujemy do osób prywatnych, jak i różnego rodzaju firm gwarantując profesjonalną obsługę ładunków drobnicowych, specjalnych i pojazdowych. Jesteśmy w stanie przetransportować zlecone nam rzeczy do każdego miejsca w Polsce. Posiadamy niezbędne dokumenty, licencję i OC przewoźnika do transportu krajowego i zagranicznego. Oferujemy niezawodny przewóz rzeczy i pojazdów do 3,5 ton. Nad bezpieczeństwem zleconych transportów czuwają nasi doświadczeni pracownicy, którzy dyspozycyjni są przez siedem dni w tygodniu i 24h na dobę.

Nasz nowoczesny tabór transportowy umożliwia realizację i przewóz maszyn oraz urządzeń, konstrukcji i ładunków o specjalistycznej zawartości. Bazując na wieloletnim doświadczeniu korzystamy z pewnych przewoźników i umiejętności naszych kierowców, co czyni nas godnymi zaufania. Służymy fachowym doradztwem dotyczącym warunków transportu krajowego, przed zawarciem umowy, jak i podczas jej obowiązywania.

Przewóz różnorodnych produktów do 3,5 tony na terenie Polski

PW Trans świadczy usługi transportu krajowego na wysokim poziomie. Naszym Klientom możemy zagwarantować terminowość dostaw i wysokiej jakości usługi transportowe. Dzięki profesjonalizmowi, uczciwości i rzetelności zapewniamy stuprocentową satysfakcję z naszych realizacji. Nasza firma posiada ubezpieczenie OC i możliwość wystawiania faktur VAT. Poza bezpiecznym przewozem oraz transportem krajowym wielkogabarytowych maszyn i urządzeń PW Trans zajmuje się pomocą drogową i holowaniem samochodów osobowych, jednośladów i quadów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą działalnością. Zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego Klienta, czy też firmy gwarantuje korzystne warunki i dobrą współpracę z nami. Nasz transport zarówno na terenie kraju, jak i za granicą, dociera zawsze bezpiecznie na czas! Efektywne i logistyczne rozwiązania w oparciu o transport na zamówienie samochodów, pojazdów i maszyn, a także transport samochodów do warsztatów w obszarze Polski i całej Europy  to atuty firmy PW Trans. Przekonaj się o naszej bogatej ofercie już dziś!

Pomoc drogowa
w dni powszednie i święta - 24h!
510-432-618

Pomoc drogowa w Szczecinie

Skuteczna i fachowa pomoc
w trudnych sytuacjach na drodze!
W przypadku awarii w trasie po prostu zadzwoń!

Transport ładunków

Oferujemy przewóz pojazdów i maszyn
- maksymalny ciężar ładunku to 3,5 tony
Zapewniamy terminowość i bezpieczeństwo.

Laweta Szczecin

Holowanie pojazdów do warsztatów
oraz przywóz samochodów z zagranicy.
Wszystko fachowo i w dobrej cenie!

Copyright © 2018   www.pwtrans.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.