Transport zagraniczny

Posiadamy licencję na międzynarodowy transport rzeczy - dostarczamy ładunki w terminie

Transport zagraniczny

Transport zagraniczny - przewóz towarów na terenie Europy

PW Trans zajmuje się przewozem na terenie Europy różnego rodzaju maszyn, przyczep i innych ładunków wielkogabarytowych nie przekraczających wagi 3,5 tony. Do swojej pracy podchodzimy odpowiedzialnie, posiadamy „OC przewoźnika” oraz licencje na międzynarodowy transport towarów. Ponadto każdy przewożony ładunek jest starannie zabezpieczany, aby w drodze nie uległ uszkodzeniu. Nasza rozbudowana flota transportowa, pozwala na realizowanie równocześnie kilku zleceń. Dotrzymujemy terminów, zawczasu opracowujemy optymalną trasę, która pozwala dotrzeć do celu na czas, bez zbędnych przestojów i komplikacji.

Lata doświadczenia sprawiają, że potrafimy mierzyć siły na zamiary, szacując termin dostarczenia towaru staramy się przewidzieć różne sytuacje. Dlatego termin zawarty w umowie jest dla nas wiążący. Zatrudnieni w naszej firmie kierowcy są kompetentni i godni zaufania, ponieważ zależy nam aby nasze usługi pod każdym względem były na najwyższym poziomie. Zdajemy sobie sprawę, że oczekiwania każdego z potencjalnych Klientów są zróżnicowane, dlatego stawiamy na elastyczność i indywidualne podejście, pozwala nam to w maksymalnym stopniu sprostać potrzebom Usługobiorców.

Zagraniczny przewóz ładunków - PW Trans poleca się do usług

Transport towarów na terenie Europy wymaga dobrej znajomości  geograficznej oraz bycie na bieżąco z sytuacją na drodze, co sprawia że w razie potrzeby bez stresu będziemy mogli pojechać „awaryjną” trasą. Przestrzegamy zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, dzięki temu zarówno pracownicy, jak i Klienci mogą czuć się pewnie. Nasi kierowcy mają ciągły kontakt z bazą firmy, dzięki czemu procesy logistyczne mogą przebiegać w prawidłowy, niezakłócony sposób.

Pracownicy PW Trans tworzą ludzie z pasją i doświadczeniem. Każda współpraca zaczyna się od ustalenia ważnych aspektów: bierzemy pod uwagę rodzaj i ilość wysyłanych towarów, miejsce docelowe, czas na dostarczenie ładunku, dopiero na podstawie tych wytycznych, sporządzamy kosztorys. Każdorazowo szukamy optymalnych rozwiązań, aby wykonywane przez nas usługi transportowe nie zawiodły Państwa oczekiwań. Jeśli szukasz godnej zaufania firmy, która specjalizuje się transportem zagranicznym ładunków o ciężarze do 3,5 tony,  w pierwszej kolejności skontaktuj się z nami – sam przekonasz się o naszym profesjonaliście.   

Pomoc drogowa
w dni powszednie i święta - 24h!
510-432-618

Pomoc drogowa w Szczecinie

Skuteczna i fachowa pomoc
w trudnych sytuacjach na drodze!
W przypadku awarii w trasie po prostu zadzwoń!

Transport ładunków

Oferujemy przewóz pojazdów i maszyn
- maksymalny ciężar ładunku to 3,5 tony
Zapewniamy terminowość i bezpieczeństwo.

Laweta Szczecin

Holowanie pojazdów do warsztatów
oraz przywóz samochodów z zagranicy.
Wszystko fachowo i w dobrej cenie!

Copyright © 2018   www.pwtrans.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.